Jízdní řád do Španělska

Nástupní místa a časy odjezdů autobusů z České republiky do Španělska. Časy odjezdů se mohou měnit, klient bude vždy řádně a včas informován.

Trasa B

Destinace: Roses, Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Sussana, Pineda de Mar, Calella, Salou, Peníscola, Oropesa

Město Popis Čas
Praha Praha 5 - Stodůlky, ul. Jeremiášova, stanice metra Stodůlky, východ z metra směr Nové Butovice (směr centrum) 8:30
Beroun čerpací stanice OMV u dálnice D5 ve směru na Plzeň "jih" 8:45
Žebrák prodejna Charouz - dálnice D5 směr Plzeň 9:00
Rokycany čerpací stanice Shell u dálnice ve směru na Plzeň 9:30
Plzeň CAN - nástupiště 5 "zájezdy", odjezdové stanoviště č. 33 10:00
Rozvadov / Sv. Kateřina parkoviště u Mc Donalďs 10:40
* Svozy za poplatek 300,- Kč
Brno autobusová nádraží naproti hotelu Grand 5:30
Velké Meziříčí čerpací stanice Shell D1 u Mc Donalďs, 146. km směr Praha 6:30
Jihlava Jihlava Pávov D1, benzina OMV (směr Praha) 7:00
Mladá Boleslav čerpací stanice OMV u Alberta 7:00
Hradec Králové před vlakovým nádražím 5:30
Pardubice parkovište před zimním stadionem u řeky Labe 6:00
Kolín před vlakovým nádražím 6:45
Příbram u plaveckého bazénu 7:45
Tábor před vlakovým nádražím 6:00
České Budějovice výstaviště - autosalon Peugeot 6:30
Písek před vlakovým nádražím 7:15

Trasa A

Destinace: Roses, Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Sussana, Pineda de Mar, Calella

Město Popis Čas
Děčín vlakové nádraží 6:30
Ústí nad Labem zimní stadion 7:00
Teplice bývalé autobusové nádraží 7:30
Bílina autobusové nádraží u výstupu 7:45
Most parkoviště zimní stadion 8:00
Chomutov autobusové nádraží, nástupiště FIRO-tour proti stanovišti č. 1 9:00
Kadaň před restaurací Rozkvět 9:20
Klášterec nad Ohří autobusová zastávka před Normou 9:30
Ostrov nad Ohří jídelna 9:50
Karlovy Vary čerpací stanice OMV - Tuhnice 10:00
Sokolov sportovní hala u autobusového nádraží 10:30
Cheb čerpací stanice Robinl Oil, ul. Ašská 11:00
* Svozy za poplatek 300,- Kč
Česká Lípa od OD Krystal 5:15
Jablonec nad Nisou u hotelu Merkur 4:45
Liberec parkoviště nad autobusovým nádražím, stanoviště zájezdů 5:00
Žatec na kruhovém objezdu U Sudu (restaurace Zvon) 7:45

* Svozy za poplatek

Svoz se uskuteční pouze v pátek (rozvoz v neděli) v případě min. počtu 4 cestujících na dané svozové místo. Případný svoz lze potvrdit až cca týden před odjezdem. Pondělní svozy a středeční rozvozy nebudou v roce 2017 organizovány.

Rezervace dopravy do Španělska

Zaujala Vás naše nabídka autobusové dopravy do Španělska? Zarezervujte si místa pomocí on-line formuláře, telefonicky nebo e-mailem.

On-line rezervace Kontaktní údaje