Jízdní řád do Španělska

Nástupní místa a časy odjezdů autobusů z České republiky do Španělska. Časy odjezdů se mohou měnit, klient bude vždy řádně a včas informován.

Trasa B

Destinace: Roses, Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Sussana, Pineda de Mar, Calella, Salou, Peníscola, Oropesa

Město Popis Čas
Praha Praha 5 - Stodůlky, ul. Jeremiášova, stanice metra Stodůlky, východ z metra směr Nové Butovice (směr centrum) 8:30
Beroun čerpací stanice OMV u dálnice D5 ve směru na Plzeň "jih" 8:45
Žebrák prodejna Charouz - dálnice D5 směr Plzeň 9:00
Rokycany čerpací stanice Shell u dálnice ve směru na Plzeň 9:30
Plzeň CAN - nástupiště 5 "zájezdy", odjezdové stanoviště č. 33 10:00
Rozvadov / Sv. Kateřina parkoviště u Mc Donalďs 10:40
* Svozy za poplatek
Brno (+500 Kč) autobusová nádraží naproti hotelu Grand 5:30
Velké Meziříčí (+500 Kč) čerpací stanice Shell D1 u Mc Donalďs, 30046. km směr Praha 6:30
Jihlava (+500 Kč) Jihlava Pávov D1, benzina OMV (směr Praha) 7:00
Mladá Boleslav (+300 Kč) čerpací stanice OMV u Alberta 7:00
Hradec Králové (+300 Kč) před vlakovým nádražím 5:30
Pardubice (+300 Kč) parkovište před zimním stadionem u řeky Labe 6:00
Kolín (+300 Kč) před vlakovým nádražím 6:45
Příbram (+300 Kč) u plaveckého bazénu 7:45
Tábor (+500 Kč) před vlakovým nádražím 6:00
České Budějovice (+500 Kč) výstaviště - autosalon Peugeot 6:30
Písek (+500 Kč) před vlakovým nádražím 7:15

Trasa A

Destinace: Roses, Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Sussana, Pineda de Mar, Calella

Město Popis Čas
Děčín vlakové nádraží 6:30
Ústí nad Labem zimní stadion 7:00
Teplice bývalé autobusové nádraží 7:30
Bílina autobusové nádraží u výstupu 7:45
Most parkoviště zimní stadion 8:00
Chomutov autobusové nádraží, nástupiště FIRO-tour proti stanovišti č. 1 9:00
Kadaň před restaurací Rozkvět 9:20
Klášterec nad Ohří autobusová zastávka před Normou 9:30
Ostrov nad Ohří jídelna 9:50
Karlovy Vary čerpací stanice OMV - Tuhnice 10:00
Sokolov sportovní hala u autobusového nádraží 10:30
Cheb čerpací stanice Robin Oil, ul. Ašská 11:00
* Svozy za poplatek
Česká Lípa (+300 Kč) od OD Krystal 5:15
Jablonec nad Nisou (+300 Kč) u hotelu Merkur 4:45
Liberec (+300 Kč) parkoviště nad autobusovým nádražím, stanoviště zájezdů 5:00
Žatec (+300 Kč) na kruhovém objezdu U Sudu (restaurace Zvon) 7:45

* Svozy za poplatek

Svoz se uskuteční pouze v pátek (rozvoz v neděli) v případě min. počtu 4 cestujících na dané svozové místo. Případný svoz lze potvrdit až cca týden před odjezdem.

Rezervace dopravy do Španělska

Zaujala Vás naše nabídka autobusové dopravy do Španělska? Zarezervujte si místa pomocí on-line formuláře, telefonicky nebo e-mailem.

On-line rezervace Kontaktní údaje